Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Zawiasy do bram, na których można polegać

Jedną z istotnych gałęzi naszej oferty są również zawiasy, które poza różnymi innymi przeznaczeniami, można również montować w bramach. Są to niezwykle wytrzymałe produkty, które zapewniają skrzydłu bramy odpowiednią nośność i stabilizację. Jest to szczególnie ważne ze względu na charakterystykę rozwiązania, jakim jest brama. Drzwi wszelkiego rodzaju są zasadniczo jedną z najmocniej eksploatowanych części każdego budynku. Jeśli jest to mieszkanie, to oczywiście będzie to mniejsza regularność używania niż przy drzwiach w biurze czy w urzędzie, jednak są otwierane i zamykane ustawicznie, co doprowadza najczęściej do takich do sytuacji, że w końcu zostają po prostu na oścież przez cały dzień - chyba, że mówimy o drzwiach wejściowych. Te mają nieco inną funkcję, bo przede wszystkim same w sobie powinny być mocniejsze niż drzwi używane wewnątrz budynku. Brama również jest specyficznym rodzajem wejścia. Specyficznym, bo nie chroni wejścia do budynku, a na posesję. Jest także częścią ogrodzenia, przez co przez większość czasu jest jednak zamknięta i w naszym interesie jest to, by trudno było ją ruszyć. A na czym zasadza się skrzydło bramy? Oczywiście na zawiasach, więc to od jakości ich wykonania, jak również zamontowania, zależy to, ile pożytku z bramy będziemy mieć. Jak imponujące skrzydło bramy by nie było, liche zawiasy sprawią, że nie będzie zupełnie spełniać swojej funkcji. Zawiasy do bram muszą sprostać poważnemu zadaniu, bowiem muszą zapewnić skrzydłu odpowiednią nośność i stabilizację, a ponadto, z racji umiejscowienia, znosić rozmaite warunki atmosferyczne. Muszą być też odpowiednio wytrzymałe na wypadek wszelkich wrogich ewentualności skierowanych w stosunku do drzwi, a mówiąc wprost - powinny oprzeć się próbie wyłamania.

Wysokiej jakości zawiasy do bram Anmark

Jako producent zawiasów stawiamy sobie za cel spełnianie oczekiwań naszych Klientów, więc oferujemy najwyższej jakości wyroby, a jeśli pojawiają się jakieś wątpliwości co do wyboru, to w razie potrzeby możemy udzielić wszelkich informacji i doradzić. Co więcej, jeśli interesują Państwa zawiasy, których nie ma w naszej ofercie bądź sama brama jest raczej niestandardowa i trudno znaleźć odpowiedni model, to jesteśmy w stanie wykonać zawiasy do bram na zamówienie. Dobrze dobrany zawias jest gwarantem bezpieczeństwa, jak również inwestycją, bowiem wytrzyma przez wiele lat nie sprawiając żadnych problemów. Brama jest jednym z bardziej wrażliwych elementów na całej posesji, bowiem pełni bardzo istotną funkcję, która umożliwia jakikolwiek dostęp do obszaru, jak również możliwość jego opuszczenia - z tego względu jej ewentualna awaria może być bardzo problematyczna. Nasze zawiasy do bram są nierdzewne, szlifowane bądź polerowane. W zanadrzu mamy również zawiasy przeciwpożarowe produkowane ze stali. Ich wyjściowe przeznaczenie dobrze opisuje ich solidność i udźwig. Mogą być srebrne, chromowe z połyskiem bądź mosiądzowane.

Nasza oferta to zawiasy do bram, ale... nie tylko

W naszej ofercie znajdują się również zawiasy do furtek, które można odszukać w dedykowanej im kategorii. Są wytrzymałe i łatwo montuje się je przy słupkach zawiasowych. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty, bowiem oferujemy różnego rodzaju produktów. W sumie jest to ponad 200 modeli zawiasów różnego typu. Wszystkie nasze produkty sprawdziły się w użytku nie tylko prywatnym, ale również publicznym. Nasze zawiasy spotkać można w rozmaitych budynkach użyteczności publicznej, jak również w tramwajach czy autobusach.