Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Zawiasy meblowe wysokiej jakości

Drzwi, okna, bramy czy furtki - zazwyczaj myśląc o zawiasach przywołujemy do głowy różnego rodzaju wejścia, tymczasem najczęściej naszą uwagę zwracają zawiasy... w szafkach. Przynajmniej wtedy, kiedy zaczniemy słyszeć charakterystyczny dźwięk skrzypienia. Szafki, w których trzymamy naczynia, szafy z ubraniami, szafki w łazience na środki czyszczące, szafeczki właściwie każdego rodzaju... w każdym z nich niezbędne są dobre zawiasy meblowe. Bez nich skrzydła drzwiczek są bezużyteczne, choć z nimi, jeśli są źle dobrane bądź niewłaściwie wyregulowane, też nie jest najprzyjemniej - pojawiają się problemy z otwieraniem drzwiczek, z ich domykaniem, czy ze wspomnianym skrzypieniem. Czy to oznacza, że coś złego jest z samymi drzwiami? Absolutnie nie.

Źle dobrany zawias meblowy sprawi więcej problemów niż pożytku

Przyczyny złego zachowania skrzydeł drzwi leżą w problemach z zawiasami, które z jakiegoś powodu nie działają dobrze. Może nie zapewniają odpowiedniego udźwigu? Często problemy mogą wynikać ze złej regulacji, a w skrajnych wypadkach ze złego wyboru zawiasów do przeznaczenia. Dlatego zawias meblowy musi być właściwie dobrany i poprawnie zamontowany, żeby wszystko działało prawidłowo i nie poluzowało się po kilku miesiącach użytkowania. Oczywiście zawiasy meblowe mają rozmaite rodzaje, również z racji tego, jak wyglądają obecnie meble. Przy niektórych wymagany jest zawias meblowy puszkowy, innym razem będzie to zawias meblowy samodomykający, kątowy, równoległy czy wpuszczany. Jeśli chodzi o zawiasy meblowe, rodzaje są różne, jednak najważniejsze to wybrać taki typ, który będzie pasował do określonego zastosowania. Nasze preferencje to jedno, ale należy się upewnić, czy zgadzają się z tym, jaki zawias faktycznie jest potrzebny. W razie wątpliwości przy doborze modelu zawsze można się z nami skontaktować, a doradzimy właściwe rozwiązanie!

Zawiasy meblowe - sklep internetowy Anmark - Warszawa

Oferujemy najwyższej jakości zawiasy meblowe, również niewidoczne, które będą służyły przez długi czas. Jeśli wykonują Państwo meble na zamówienie bądź sami parają się stolarką i poszukują zawiasów, które wpasują się w niestandardowe potrzeby, to również służymy pomocą, bowiem możemy wykonać zawiasy na zamówienie. Nie ma żadnego problemu, by zawias meblowy miał zasięg 180 stopni czy 270 stopni i zapewniały określony udźwig. Jeśli chodzi o zawiasy meblowe, cena jest jedynie wskazówką, bowiem najważniejsze jest dobre dopasowanie modelu. Jest to swego rodzaju inwestycja w swój własny spokój, bo takimi zawiasami nie trzeba się potem specjalnie przejmować, choć na pewno należy uważać na trzaskanie drzwi, jeśli nie jest to zawias meblowy oferujący cichy domyk. Oferowane przez nas zawiasy nadają się do skrzydeł drzwi różnego ciężaru i wymiarów, wykonanych zarówno z drewna, aluminium czy ze stali. Zachęcamy również do zapoznania się z resztą naszej bogatej oferty, w której znajdą Państwo ponad 200 modeli zawiasów różnego typu, które nadają się do drzwi przylgowych, bezprzylgowych, przeciwpożarowych i wielu innych rodzajów.