Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Zawiasy samozamykające się działają dzięki specjalnie zastosowanej do tego celu tulejce. Nie są to jednak zawiasy tłoczkowe. Świetnie sprawdzają się jako zawiasy samozamykające do furtek, ale również jako nietypowe zawiasy meblowe.

Zawiasy samodomykające to wygodne rozwiązanie

Wygoda użytkowania dotyczy rozmaitych przedmiotów i urządzeń, a drzwi nie są tutaj wyjątkiem. Trzaskanie jest jedną z najbardziej niepożądanych rzeczy, które się nam z nimi kojarzą. Nieistotne czy są to drzwi do domu, do pokoju, drzwi od szafy czy drzwiczki od szafek kuchennych. Trzaskanie potrafi doprowadzić do szału, a poza tym nie jest najbezpieczniejsze w kontekście zawartości samej szafki, zawiasów czy skrzydła drzwi w ogóle. Zawiasy samodomykające rozwiązują ten problem i sprawiają, że możemy szybko korzystać z drzwi nie poświęcając czasu na ich zamykanie i nie przejmując się tym, że stanie się coś złego. Wzrasta komfort użytkowania i żywotność samego skrzydła drzwi, jak i mechanizmu zamykającego. Dobre zawiasy samodomykające to też rozwiązanie kwestii skrzypienia, drugiej tak drażliwej sprawy obok trzaskania.

Zawiasy samodomykające - producent godny zaufania

Produkcją zawiasów zajmujemy się od lat i przez ten czas pomyślnie zrealizowaliśmy tysiące zleceń różnego rodzaju. Za każdym razym używamy pochodzących ze sprawdzonych źródeł materiałów najwyższej jakości. Nasze produkty są certyfikowane, a działalność wielokrotnie doceniana i wyróżniana. Jeśli chodzi o dowolne zawiasy, również zawiasy samodomykające, producent powinien być sprawdzony, bo w końcu od tych produktów zależy działanie naszych drzwi. Jeśli nie wiesz, czy zawiasy samodomykające to dobre rozwiązanie, skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy!

Zawiasy samodomykające - sklep online

Nasza przejrzysta oferta umożliwia jasny wgląd we wszystkie produkty, a w razie pytań jesteśmy gotowi udzielić wszelkich informacji. Gwarantujemy przy tym, że po złożeniu zamówienia, zawiasy trafiają do odbiorcy najczęściej już następnego dnia. Najcześciej, bo realizacji zamówień indywidualnych podejmujemy się w pierwszym "wolnym" terminie. Co to znaczy "indywidualnych"? Chodzi o zawiasy wykonywane specjalnie z myślą o nietypowym rodzaju drzwi np. ze względu na kształt skrzydła. Jednak w standardowo oferowane zawiasy samodomykające można naprawdę szybko się zaopatrzyć.

Zawiasy samodomykające - oferta

Zawiasy samodomykające, które można znaleźć w naszej ofercie, są niezwykle wytrzymałe i doskonale spełniają swoje zadanie. Zachęcamy do zapoznania się także z resztą naszej oferty, w której znajduje się ponad 200 modeli zawiasów różnego typu. Przy każdym zawiasie znajdującym się w naszej ofercie można znaleźć opisujący dany model rysunek techniczny. System samodomykający, którego używamy, może być użyty w niemal każdym produkowanym przez nas zawiasie, więc wybór jest naprawdę spory.